نمایشگاه گروهی عکاسی "تن ها" در گالری علیها

نمایشگاه گروهی عکاسی “تَن ها”، آدینه چهاردهم اسفندماه از ساعت شانزده تا بیست در نگارخانه علیها گشایش ميابد. در این نمایشگاه از مجموعه آثار ابراهیم زندی، پوریا اتابکی، حسین افشاری، رخشید فنایی و کاوه صفرنژاد رو نمایی می شود. همچنین ویدئو آرت علی رسولی هم به نمایش در می آید. نمیشگاه گردانی این مجموعه را علیرضا محمدشاه بر عهده دارد.

در استیتمنت این نمایشگاه به قلم بردیا یادگاری آمده است:

سه دقيقه توى يك چهارراه براى رد شدن از كنار هم ثانيه شمارى مى كنيم و بى آنكه بدانيم به دست هاى هم دست مى كشيم. كسى صدايت مى زند، برمى گردى، اما او ديگر رفته است؛ تن ها را كنار مى زنى، من از ميان ما مى گذرد، از لابه لاى ديوارها، درها و خيابان ها و حتى آينه ها و آنچه آرام ات نمى كند، تنهاترت مى كند. تو با تنهايى زاده مى شوى در ميانِ جمعيتِ بيكرانِ تن ها، همه با هم نام يكديگر را فرياد مى زنيم و از پنجره اى به ماه و از بزرگراهى به آغوشى مى آويزيم و آنچه باقى مى ماند من هاى بيشمار من است متكثر در يك من كه نام اش تنهايى ست. تنهايى اجتماعى سكوتِ پرهياهويى ست از انزواى فردى، صورتِ بى خيال ترى از عمق نيازها و زخمى عميق تر از گُسستِ دنياى باز، فريبكار و رو به انهدامِ كنونى. باور كن كه تنهايى در ميانِ هزار تنهاى ديگر نه درد است و نه رستگارى، تنها شايد اين دردها هستند كه در تنهايى ما رستگار مى شوند.

نمایشگاه “تَن ها” تا روز پنجشنبه بیستم اسفندماه ادامه داشته و علاقمندان میتوانند از ساعت شانزده تا بیست به محل گالری مراجعه کنند.

۰ Comments

Leave a reply

کلیه حقوق متعلق به مجموعه هنرگردی می‌باشد. طراحی و پشتیبانی وب سایت از شاریوت

با ما در تماس باشید

برای ارتباط با هنرگردی از این بخش استفاده نمایید

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account