متولد دوم خرداد ۶۲ ،مهندس آرشیتکت از دانشگاه سراسری شیراز

زیبایی شناسی شاخه ای از فلسفه است که با طبیعت هنر؛ زیبایی و ذوق و سلیقه آدمی در ارتباط است. طبیعتی که به درک و نیز خلق خوشایندی ختم می شود.

اصولا آفرینش هنری و فضاسازی همیشه برایم جذاب بوده است، از این رو با معماری و ایجاد محیط هایی برای انسان شروع کردم ، همچنان که پیش می رفتم دریافتم طراحی لباس و معماری مجموعه ای درهم هماهنگ اند چرا که فضای معماری شده زندگی و کار به خودی خود معنای زیبایی شناسی ندارد مگر توسطِ مخاطبِ حاضرِ انسانی درک شود و این مخاطب خود اگر خودش را با لباس هایش بیاراید و طراحی نماید در آن فضا رقصی هماهنگ پیش می آید، ازین رو تصمیم گرفتم که طراحی لباس و اکسسوار را با برند PJ شروع کنم.

ابتدا با طراحی پاپیون و کلاه شروع کردم و با گسترش تنوع و تعداد طراحی ها و با گذراندن دوره های طراحی لازم برند PJ را توسعه دادم.

هر کدام از طراحی ها به صورت تک و منحصر به فرد و با ترکیب انواع اصول و رنگ ها و متریال ها تولید می شود که این خود باعث خاص و unisex بودن طراحی های PJ می گردد و از آنجایی که طراحی لباس و مد در ایران در حال توسعه است درواقع می توان این محصولات را با توجه به نوآوری وجودیشان پیشگام در صنعت مد دانست.

PJ Araei Accessories and Clothing به صورت فصلی طراحی و در گالری های هنری تهران به نمایش گذاشته می شود که در نمایشگاه بین المللی تهران، آبان ماه ۱۳۹۲ ،در غرفه انجمن طراحان لباس و پارچه نیز ارائه گردیده است.

و اکنون محصولات PJ برای مشتریان ویژه با سلیقه خاص و متفاوت در ایران و همچنین کانادا، ترکیه و دبی ارائه میگردد.

لازم می دونم از مسئولین صفحه طراحان لباس تشکر کنم که برای اطلاع رسانی به طراحان و طرفداران آنها میکوشند و برای آنها موفقیت روزافزون دارم.

 

زیبایی را سپاس
پژمان چمن آرایی

با ما در تماس باشید

برای ارتباط با هنرگردی از این بخش استفاده نمایید

درحال ارسال

Log in with your credentials

or    

مشخصات ورود خود را فراموش کرده اید؟

Create Account