فراخوان پوستر رقابت بین المللی فستیوال فیلم سن دیگو

فراخوان پوستر بیست و چهارمین رقابت بین المللی «فستیوال فیلم سن دیگو» با دریافت آثار بین المللی و هدف طراحی های ناب و به روز منتشر شد.فستیوال «فیلم سن دیگو | San Diego Latino Film Festival (SDLFF)» در جستجوی تصویر شمایلی جدیدی است که احساس جشن سالانه فیلم لاتین، موسیقی، و هتر آن را ثبت کند. آثار شما در روی کتاب رسمی برنامه SDLFF سال ۲۰۱۷، تبلیغات چاپی، برنامه های تلویزیونی تجاری، پست های رسانه های اجتماعی و بنرهای وب قرار می گیرد.

جایزه

به اثر برنده، مبلغ ۱۰۰۰ دلار اهدا می شود.

جایزه بزرگ: ۱۰۰۰ دلار و قرارگرفتن در معرض تبلیغات بواسطه انتخاب طرح در «همه» جشواره و موارد متبلیغی مربوط به این جشنواره.
به ده راهیافته به مرحله نهایی دو بلیط سفر به فستیوال فیلم سن دیگو و قرارگرفتن در معرض تبلیغات محدود داده می شود.

شرایط شرکت

شرکت در این رویداد بین المللی برای همه هنرمندان جهان و در تمام سطوح حرفه ای آزاد است.

هزینه ثبت نام

شرکت در این رقابت آزاد است.

فرآیند داوری فراخوان پوستر

هیئتی از داوران برجسته متشکل از هنرمندان، گرافیست ها، و اساتید هنر برای انتخاب پوستر بنده و نهایی رای خواهند داد.

دستورالعمل طراحی برای فراخوان پوستر سن دیگو

دستورالعمل زیر را با دقت مطالعه کنید. عدم رعایت هر یک از مقررات ارائه شده در زیر می تواند صلاحیت اثر شما را برای شرکت در رقابت از نقض کند. ثبت نام و ارسال پوستر های طراحی شده باید بصورت آنلاین در « این لینک » انجام شود.
طراحی پوستر باید با در نظر گرفتن مخاطبان عمومی (همه گروه های سنی) طراجی شود. پوستر نباید شامل برهنگی، اسلحه، تصاویر توهین آمیز و متون موهن باشد. ما از هنرمندان انتظار داریم تا بهترین قضاوت خودشان را در تصمیم گیری خلاقانه به کار ببندند.
مهم: اثر هنری ما باید فاقد هرگونه تعمیم درباره فرهنگ لاتین باشد. این مورد شامل و نه محدود به تصاویر کلیشه ای، آیکون های مخصوص یک کشور و «uninspired stock visuals (؟)» می شود. راستش را بخواهید متوجه نشدم منظورشان از بخش داخل گیومه چه چیزی بود و برای همن آن را به همان شکل آوردم. آیکن هایی که نمی توانند در طراحی مورد استفاده قرار بگیرند، شامل این موارد هستن> شیلی، چیپس ذرت، جمجمه، papel picado (یک نوع هنر سنتی کاغذ بری)، piñatas (جعبه ای تزئینی در جشن‌های اسپانیایی‌زبان‌ها استفاده می شود)، کاکتوس، sombreros (کلاه مکزیکی) و … .
فستیوال فیم سن دیگو اولین و مهمترین جشن فرهنگ لاتین است. میراث ما در طول سال ها و سال ها رنج برده است، زیرا ما تمرکز خودمان را بر دیدگاه های کمتری درباره لاتین و دادن شانس ارائه سینمایی آن نگه داشته ایم. در طراحی پوسترهای خود، فکر کنید دوست دارید کدام نوع از تجربه های لاتینی بیشتر از دیگران دیده شود. بعنوان یک هنرمند، شما پیشتاز فرهنگ هستید و باید تفسیرهای جدید و برانگیزاننده ای از تجارت لاتین ارائه کنید.
بعضی از واژه های کلیدی که می تواند به طراحی شما کمک کند: تنوع، جشن، فیلم ها، هنرها، نوآوری، سن دیگو ـ منطقه باجای کالیفرنیا | San Diego – Baja California Region، سنتی، دربرگیرنده، تجلیل از فیلم سازان پرافتخار لاتین.
دو نسخه از پوستر باید ارسال شود.

  • تصویر خالی (فاقد تاریخ، متن و لوگو)
  • تصویر و متن

هر دو طراحی مد نظر قرار می گیرد، با این حال، اگر «طراحی بدون متن» شما انتخاب شد، جشنواره لوگو و تایپوگرافی مورد نظر خود را تعیین خواهد کرد. آثار گرافیک رایانه ای هم مانند گرافیک دستی می تواند در این رقابت شرکت کند. طراحی پوستر باید کاربردی باشد ـ طراحی شما در تبلیغات، کاتالوگ ها، وبسایت و سایر وسایل تبلیغی بکار می رود.

میتوانید شرایط دقیق تر را در سایت منبع بخوانید

تحریریه هنرگردی

نوشته های مشابه

پاسخی بدهید