هنرگردی مجله تخصصی هنری ایران

مجله مستقل و تخصصی هنرهای تجسمی و مفهموی

جایی برای دیدن و دیده شدن

نگارخانه هنرگردی در واقع یک گالری مجازی برای تمامی هنرمندان حرفه ای و آماتور است که به آن ها فرصت دیده شدن در جامعه‌ای تخصصی متشکل از هنردوستان، نمایشگاه گردان ها و دیگران اهالی هنرهای تجسمی و مفهومی را می‌دهد. به عبارت ساده‌تر، پلتفرم هنرگردی در تازه‌ترین بخش افزایشی خود، فرصت “دیدن” و “دیده شدن” بی واسطه را برای همگان فراهم کرده ست.

موتور جست و جوی نگارخانه هنرگردی با دسته بندی هوشمند خود این توانایی را به بازدیدکنندگان می‌دهد تا به سرعت و آسانی به مدیای موردعلاقه خود دست یابند. این امر نه تنها به مخاطبان کمک می‌کند، بلکه برای گالری داران و نمایشگاه گردان هایی که در انتظار کشف یک استعداد تازه هستند کمک می‌کند تا یک دیگر را پیدا کنند.

online gallery honargardi

هنرمندان جهت بارگذاری تصاویر خود در این نگارخانه می‌بایست ابتدا در آن عضو شده و سپس از نوار ابزار، به بخش داشبورد اعضا رفته و عکس های خود را در کتابخانه بارگذاری نمایند. در این نسخه هر هنرمند می‌تواند تا پنج عکس را علاوه بر تصویر شاخص روی جلد به مجموعه خود اضافه کرده و سپس برای نوشتن توضیحات اقدام نماید. در انتها این مجموعه با لینکی که حاوی عنوان خودِ مجموعه است، برای به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی مشخص می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید