هنرهای تجسمی سینما تئاتر اخبار هنر موسیقی جشنواره ها رسانه تخصصی

حامی

[vc_row full_height=”yes” inner_container=”no” text_align=”center” type=”image” padding_top=”80″ padding_left=”40″ padding_right=”40″ bg_image=”7945″][vc_column width=”1/6″][vc_column_text]
[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”2/3″ css=”.vc_custom_1446238658500{padding-top: 20px !important;padding-right: 30px !important;padding-bottom: 20px !important;padding-left: 30px !important;background-color: rgba(0,0,0,0.44) !important;*background-color: rgb(0,0,0) !important;}”][vc_column_text]

حامی

هنرگردی به عنوان یک مجموعه‌ی چندمنظوره‌ و هدفمند تلاش می‌کند تا به گونه‌ای همه جانبه و هوشمند در مسیر اهداف خود قدم برداشته و به دیگر هنرمندان، هنردوستان و کلیه‌ی افراد خلاق و علاقمندانی که ایده‌ای نو در ذهن دارند، کمک کند.

اگر هنرمندی گمنام و جوان هستید

تیم هنرگردی همواره به دنبال شناسایی استعدادهای نو هنری است و در این راه سعی دارد تا با یافتن هنرمندان جوان و مستعد، آن‌ها را به جامعه‌ی هنری معرفی کرده و راه را برای ترقی آنان هموار سازد. با این رویکرد، اعضای هنرگردی به جست و جو می‌پردازند و با بررسی آثار هنرمندان گمنام یا برگزاری فراخوان های هنری استعدادهای نو را کشف کرده و با راهنمایی و برپایی نمایشگاه های داخلی و خارجی به پیشرفت آن‌ها کمک می‌کند.

به باور اعضای هنرگردی، مهم‌ترین نوابغ معمولا در مدرسه و دانشگاه‌ها یافت نمی‌شوند. شاید پیشخدمت فست فود نزدیک محلِ کار شما، در دفترچه طراحی‌اش نبوغ آمیز ترین طرح‌های تاریخ هنر را کشیده باشد! اگر او را می‌شناسید، به ما معرفی‌اش کنید!

اگر فعال حوزه استارت آپ هستید

هنرگردی به عنوان یک استارت آپ هنری موفق و یک پلتفرم چندبعدی علاقمند است تا تجربیات خود را در اختیار هنردوستان و فعالان حوزه کسب و کارهای نوپای هنری قرار دهد. به همین منظور تیم هنرگردی رویدادهایی را در محل دبیرخانه‌ی خود واقع در نگارخانه علیها برگزار کرده و در آن‌ها به تشریح مسائل مربوط به استارت آپ های هنری می‌پردازد. از همین روی اگر شما هم خود را در شمار افراد خلاق می‌دانید و به امروز عادی و روزمره قانع نمی‌شوید، این رویدادها را از دست ندهید.

اعضای هنرگردی ایمان دارند که کار گروهی همواره بهتر از کار انفرادی پیش می‌رود؛ چرا که چند مغز هموراه بهتر از یک مغز داده‌ها را پردازش می‌کنند. پس شما هم از نیروی پردازش دیگران استفاده کرده و به جای یک گام، چندین گام به جلو بردارید!

[/vc_column_text][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/4″][vc_empty_space][kleo_button title=”ارتباط با هنرگردی” href=”http://www.honargardi.com/%d9%87%d9%86%d8%b1%da%af%d8%b1%d8%af%db%8c/contact/” target=”_blank” style=”primary” icon=”0″][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”3/4″][vc_column_text]

برای اطلاعات بیشتر در مورد طرح های هنرگردی با ما تماس بگیرید

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][vc_column width=”1/6″][vc_column_text]
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]