هنرهای تجسمی سینما تئاتر اخبار هنر موسیقی جشنواره ها رسانه تخصصی

فراخوان جشنواره دانشجویی ژکال

دومین جشنواره سراسری دانشجویی نقاشی ژکال

زمان آغاز ثبت نام از ۱۵ بهمن ۱۳۹۵ می باشد و با مراجعه به سایت جشنواره ی سراسری دانشجویی نقاشی ژکال به آدرس www.jokalfestival.ir انجام می شود.

نحوه ی ثبت نام :

دانشجویان گرامی برای ثبت نام در دومین جشنواره ی سراسری دانشجویی نقاشی ژکال ابتدا می بایست به سایت www.jokalfestival.ir مراجعه نموده و پس از پر کردن فرم ثبت نام ، آن را به همراه تصویر آثار خود ( حداکثر ۳ اثر ) و عکس گواهی اشتغال به تحصیل ارسال نمایند .

مقررات جشنواره و شرایط شرکت دادن آثار :

. موضوع و تکنیک آزاد می باشد . اثر می تواند نقاشی ،  چاپ دستی ، کلاژ یا طراحی باشد .
. ابعاد : حداکثر ضلع هر اثر با احتساب قاب ترجیحا ۲۰۰ سانتی متر باشد .
. زمان خلق اثر مربوط به دو سال اخیر باشد .
. در صورت چند لته ای بودن اثر ، تعداد لت های آن مشخص شود.
. شرایط تصویر ارسالی : فرمت jpg  یا  png  حجم ۲۰۰ تا ۵۰۰ کیلو بایت
. شرکت  کنندگان الزاما می بایست دانشجوی یکی از موسسات آموزش عالی ، وزارت علوم و فناوری جمهوری اسلامی ایران در هر یک از مقاطع تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد باشند.
. تمامی دانشجویان رشته ی نقاشی که حداکثر یک سال از تاریخ پایان نامه آن ها می گذرد می توانند در بخش غیر رقابتی نمایشگاه شرکت نمایند.
. آثار راه یافته به نمایشگاه در صورت تمایل خالق اثر به فروش می رسند .
. آثار ارسالی راه یافته به مرحله ی دوم داوری باید به گونه ای باشند که قابلیت نصب ( سیم ، قاب ، بوم دیپ و غیره ) و ارائه در نمایشگاه را داشته باشند.
. حق چاپ تصاویر آثار ارسالی در بروشور ، کاتالوگ و … برای دبیر خانه ی جشنواره و همچنین انجمن علمی نقاشی دانشگاه هنر تهران محفوظ می باشد.

مراحل داوری :

مرحله ی اول داوری از روی تصاویر آثار انجام می گیرد و به منظور تحویل اصل اثر در صورت راه یافتن به مرحله ی دوم داوری با خالق آن تماس گرفته می شود . همچنین اسامی برگزیدگان مرحله ی اول داوری در اسفند ماه در سایت جشنواره اعلام می گردد .
مرحله ی دوم داوری از روی اصل آثار انجام می شود و آثار انتخابی به نمایشگاه راه می یابند .
در مرحله ی سوم  داوری بنا به انتخاب هیئت داوران ، نفرات برتر و برگزیده مشخص شده و در روز اختتامیه معرفی می گردند و به ترتیب جوایز نقدی و غیر نقدی به آن ها اهدا می شود .

دبیر خانه : خیابان انقلاب ( از شرق به غرب ) ، قبل از تقاطع خیابان ولیعصر ( ع ) ، کوچه ی بالاور ، ساختمان معاونت فرهنگی و هنری دانشگاه هنر ، دبیر خانه ی جشنواره ی سراسری دانشجویی نقاشی ژکال

زمان نمایشگاه : بهار ۱۳۹۶


خبر تکمیلی:

ستاد برگزاری دومین جشنواره سراسری دانشجویی نقاشی ژُکال ضمن عرض تشکر و قدردانی از تمامی دانشجویان گرامی که تا این لحظه موفق به ثبت نام در این رویداد دانشجویی شده اند ، در پی درخواست های متعدد دانشجویان عزیز و در راستای احترام به خواسته این بزرگواران و همچنین پایبندی بر اصل حمایت از دانشجویان محترم در این جشنواره پس از برسی های صورت گرفته و تایید شورای سیاست گذاری جشنواره نقاشی ژُکال مهلت ثبت نام را تا پایان (ساعت ۲۴) تاریخ ۱ اسفند ۱۳۹۵ تمدید نموده است .
لازم به ذکر است زمان اعلام شده به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد، لذا از تمامی شما دانشجویان عزیز که تا این لحظه موفق به ثبت نام نشده اید خواهشمندیم ثبت نام خود را به روز های پایانی مکول نفرمایید.
شرکت کنندگان گرامی همچنان توجه داشته باشید: ثبت نام نهایی فقط در صورت نمایش عبارت ” باتشکر ، ثبت نام شما را دریافت کردیم ” مورد تایید می باشد و در صورت عدم مشاهده عبارت مذکور اقدام به ثبت نام مجدد با ایجاد تغییرات لازم ( کم کردن حجم تصویر آثار ، وارد کردن اطلاعات صحیح و..) نمایید.
شماره ۰۹۳۳۴۷۱۹۹۵۴ ویا اکانت @tuapainting در شبکه اجتماعی تلگرام پاسخگوی شما عزیزان می باشد.

با تشکر
ستاد برگزاری دومین جشنواره سراسری دانشجویی نقاشی ژُکال

تحریریه هنرگردی

نوشته های مشابه

پاسخی بدهید