هنرگردی مجله تخصصی هنری ایران

مجله مستقل و تخصصی هنرهای تجسمی و مفهموی

نمايشگاه به شكرانه سلامت و براي حمايت درمان يك هنرمند
نمایشگاه استاد محسن یونسی؛ به شکرانه سلامت و عافیت هنرمند عرصه تجسمی جمعه 17مهرماه در نگارخانه رزازي آغاز به كار كرد.
اين نمايشگاه به عنوان تکریم و نکوداشت منزلت هنری و شکرانه سلامتی محسن یونسی؛ هنرمند نقاش و مدیرفرهنگی تاثیرگذار و معلم عرصه هنرهای تجسمی در دانشگاه ها و مراکز آموزش هنری کشور با نمایشگاه گردانی و مدیریت بهرام حنفی و همکاری و حمايت مينا رزازي؛ مدیریت نگارخانه مینا رزازی و مجتبی خراسانی از 17 تا 23 مهرماه جاري برای بازدید و خرید آثار از ساعت 16 تا 20 برقرار است.
نمايشگاه نكوداشت محسن يونسي باحضور هنرمندان و سخنرانی دکتر ایرج نعیمایي و سهیل محمودی، وریاهاشمی، علی عزتی و جمع زيادي از هنرمندان و علاقه مندان و خریداران در نگارخانه مینا رزازي شروع به کار کرد.
کلیه عواید حاصل از فروش اثر در این نمایشگاه براي استمرار درمان محسن يونسي اختصاص مي يابد و مدیریت نگارخانه مینا بدون هیج وجه و دریافت درصد از فروش، کلیه امکانات را برای برپایی این رخداد انسان دوستانه در اختیار هنرمندان قرار داد.
پیشتر مرکز هنرهای تجسمی و معاونت فرهنگی هنری شهرداری تهران قول همکاری و حمایت برای برپایی این نمایشگاه را داده بودند که در زمان افتتاح هر دو دستگاه دولتی از این کار انصراف داده و مدیران آن حاضر به حضور و حتی باز دید از این نمایشگاه و عیادت و دلجویی از این هنرمند نشدند.
برای محسن یونسی عزیز طلب شفا و عافیت داریم

 

دیدگاهتان را بنویسید