هنرهای تجسمی سینما تئاتر اخبار هنر موسیقی جشنواره ها رسانه تخصصی

دوستان هنرگردی

[vc_row][vc_column width=”1/4″][vc_column_text]

پان آرت

گروه فرهنگی هنری پان آرت با شعار ” پان آرت برای هنرمندان جوان ” ، مجموعه ای خصوصی است که در زمینه معرفی هنرمندان ، ارایه اخبار هنرهای تجسمی ، پادکست های هنری و ارایه مقالات در سایت و مجله دیجیتال ورق خور فعالیت میکند

panart_logo21[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_column_text letter_spacing=””]

صنایع چرم دلیر

چرم دلیر با سابقه ی بیش از نیم قرن تجربه و پیشگام در فن آوری و ارتقاء چرم در صنعت چرم ایران یک از مهم ترین تولید کننده انواع چرمهای طبیعی گاوی و بزی, ورنی, میلینگ, سافتی در کشور است.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_column_text]

آرتیبیشن

“آرتیبیشن” با درک دغدغه امروز هنرمندان و در راستای حمایت از آنها در زمستان ۱۳۹۲ شروع به فعالیت نموده است. هدف اصلی ما رونق بخشیدن به بازار هنر و تشویق هنرمندان برای خلق آثار بهتر می‌باشد؛ “آرتیبیشن” امیدوار است تا بتواند خلا فرهنگی ایجاد شده در جامعه را با تلاش‌های خود و دیگر هنرمندان پر نماید.

photo_2015-10-18_07-07-42

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_column_text]

پالت رنگ

سایت پالت رنگ به منظور پوشش اخبار و فراخوان های هنری در اربیهشت ۹۴ و همزمان با هفته گرافیک تاسیس شد. به مرور زمان و پیشرفت سایت به معرفی هنرمندان جوان و خلاق ایرانی پرداخت. پالت رنگ عضو هیچ گروه و نهاد دولتی و غیر دولتی نیست و فقط با همکاری چند تن از دوستاران هنر به کار خود ادامه میدهد. پالت رنگ شامل بخش های زیر در حیطه هنر میباشد: اخبار و فراخوان های هنری – معرفی هنرمندان ایرانی – معرفی آثار و نمایشگاه های هنری – معرفی کتاب و ….

پالت رنگ

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

پاسخی بدهید