میلواکی- موزه هنر میلواکی پذیرای برخی از بزرگترین نام های هنر اروپایی در نمایشگاه “از آسمان و زمین”، 500 سال نقاشی ایتالیایی از موزه گلاسکو، می باشد که پاییز 2014 افتتاح می شود. این نمایشگاه از دوم اکتبر شروع به کار خواهد نمود.

نمایشگاه از آسمان و زمین، در 5 دوره زمانی، شامل نقاشی هایی از هنرمندان اصلی ایتالیا- رم، میلان، بولونیا، فلورانس، سیینا، ناپل و ونیز- بوده و آثاری از هنرمندانی چون جیووانی بلینی، ساندرو بوچللی، دومنیسینو، فرانسسکو گاردی، سالواتور روزا، و تیتیان همراه با هنرمندان کمتر شناخته شده را به نمایش می گذارد.

دانییل کیگان، مدیر موزه هنر میلواکی می گوید:”با نمایش آثاری از استادان اروپایی مانند جیووانی بلینی، سالواتور روزا، و تیتیان، نمایش از آسمان و زمین،500 سال نقاشی ایتالیایی از موزه گلاسکو، تحولات موضوعی و سبکی در هنر ایتالیا را بررسی می نماید.-از نقاشی های مذهبی اواخر قرون وسطی و رنسانس گرفته تا نقاشی های سکولار قرن نوزدهم- وسعت منطقه ای و تاریخی نمایشگاه نیز کیفیت کلکسیون موزه گلاسکو را به نمایش می گذارد.”

gls1

تانیا پاول، کیوریتور موزه هنر میلواکی، می گوید:”این نمایشگاه مجلل، آثار هنرمندان مشهوری را به نمایش گذاشته که برخی از تاریخ دانان عمری به انتظارش بوده اند. بیشتر آثار هرگز به آمریکا نیامده بوده و برخی به طور ویژه برای ارائه در این نمایشگاه حفاظت شده اند.”

نمایشگاه “از آسمان و زمین”، 500 سال نقاشی ایتالیایی از موزه گلاسکو، از دوم اکتبر 2014 تا 4 ژانویه 2015 در موزه هنر میلواکی دایر خواهد بود.

۰ Comments

Leave a reply

کلیه حقوق متعلق به مجموعه هنرگردی می‌باشد. طراحی و پشتیبانی وب سایت از شاریوت

با ما در تماس باشید

برای ارتباط با هنرگردی از این بخش استفاده نمایید

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account