هنرگردی مجله تخصصی هنری ایران

مجله مستقل و تخصصی هنرهای تجسمی و مفهموی

بیست ایکس در قلب تهران

بیست پوستر حاوی ایکس (x) در کافه های ناحیه مشخصی در مرکز تهران نصب شده است. از آن‌ها عکس بگیرید و با هشتگ TEDxTUA# در اینستاگرام به اشتراک بگذارید. فردی که بیشترین تعداد ایکس را پیدا کند، برنده‌ی جایزه تدکس دانشگاه هنر خواهد شد.

 قوانين مسابقه

١. اعضای تیم تدكس حق شركت در اين مسابقه را ندارند.
٢. هرگونه جا به جايی ايكس ها توسط شركت كنندگان ممنوع است.
٣. عكس ها بايد توسط شركت كنندگان با هشتگ #tedxtua به اشتراك گذاشته شوند. لازم است تا پيج شرکت کننده در حالت خصوصی (پرايوت) نباشد تا عكس ها در بخش هشتگ ها ديده شوند.
٤. عکس ها می بایست به صورتی گرفته شود که كد پوستر به صورت واضح قابل رویت باشد.
٥. شخص شركت كننده بايد در اولين عكس خود يك نفر را به مسابقه دعوت كند.
٦. برنده ی مسابقه اولين كسی است كه همه ی ايكس ها را پيدا كند. در غیر اینصورت جایزه به فردی تعلق می گیرد که تا پایان دی ماه بیشترین تعداد ایکس را پیدا کرده باشد.
٧. تيم تدكس مجاز است كه در صورت مشاهده ی هرگونه تخلف، شخص متخلف را از مسابقه حذف كند.

جوایز مسابقه

جایزه نفر اول: 500 هزار تومان اعتبار خرید از وبسایت چاره (chare.ir) و بلیت شرکت در همایش؛ همینطور به دو نفر از شرکت‌کنندگان به قید قرعه، بلیت شرکت در همایش اهدا می‌گردد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت و صفحه اینستاگرام تدکس دانشگاه هنر مراجعه نمایید.


در راستای نفس گسترش ایده‌های نوین، TEDx رخدادی محلی و مستقل است که افراد مختلف را برای تجربه‌ای TEDمانند دورهم جمع می‌کند. این کنفرانس مجموعه‌ای از سخنرانی افراد مختلف و ویدیو‌های ضبط شده TED است که باعث برانگیختن حس خلاقیت و نوآوری و همچنین گسترش ارتباطات افراد شرکت‌کننده می‌شود. این همایش‌های مستقل با نام TEDx که x در آن به معنای رخدادی مستقل از TED است طبقه‌بندی می‌شوند.
به‌جز کلیت اصولي كه بنياد TED آنهارا تعيين مي كند، هر همایش TEDx از دیگر نمونه‌های آن متفاوت است و هر گروه سعی می‌کند با دعوت از سخنران های خاص خود و انتخاب گلچینی از سخنرانی‌های TED تجربه‌ای خاص و منحصر به فرد را برای شرکت‌کنندگان همایش ایجاد کند. TEDx تلاشی برای ایجاد فرصتی است که افراد یک گروه ،‌یک موسسه، یک منطقه و یا یک دانشگاه بتوانند ایده‌های خود را با دیگران درمیان بگذارند و آنها را تحت تاثیر قرار دهند. دانشگاه هنر می‌تواند فضایی را ایجاد نماید تا دانشجویان و هنرمندان مشتاقانه برای کشف حوزه‌های نو و خلاقانه فعالیت نمایند، تدکس دانشگاه هنر (TEDxTUA) در این دوره با قالب اصلی «فرای روزمرگی» (Beyond Normality) برگزار می‌شود.
دانشگاه هنر تهران بزرگ‌ترین مرکز آموزش عالی رشته‌های هنری در ایران است که در سال ۱۳۵۸ در پی ادغام پنج موسسه آموزشی هنر دانشگاه فارابی، دانشکده هنرهای تزئینی، دانشکده هنرهای دراماتیک، هنرستان عالی موسیقی و هنرکده موسیقی ملی بوجود آمد. جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت و صفحه اینستاگرام تدکس دانشگاه هنر مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید