هنرگردی مجله تخصصی هنری ایران

مجله مستقل و تخصصی هنرهای تجسمی و مفهموی

موسسه خیریه رعد با مشارکت هنرمندان برجسته کشور به نفع فعالیت های آموزشی و توانبخشی توان یابان از ۲۳ بهمن در گالری و سالن همایش این خیریه برگزار خواهد شد.
در این حراج ۷۷ اثر تجسمی در قالب تابلوهای نقاشی، مجسمه، عکس و خط نقاشی از هنرمندان سرشناس کشور از جمله: نصراله افجه ای، مهرداد محب علی، فریدون آو، شهریار احمدی، تاها بهبهانی، صادق تبریزی، شهلا حسینی، جلال شباهنگ، عین الدین صادق زاده، علی شیرازی، علی گلستانه و … به حراج گذاشته خواهند شد.
آثار هنری قابل عرضه در این حراج ابتدا به مدت یک هفته از ۲۳ تا ۲۹ بهمن ساعت ۱۶ تا ۲۱ در بخش نمایشگاهی در معرض نگاه علاقه مندان به آثار هنری قرار خواهد گرفت تا علاوه بر بازدید از نمایشگاه فرصتی برای شناخت بیشتر هنرمندان و مالکان آثار فراهم شود، سپس آثار به نمایش درآمده در روز جمعه ۳۰ بهمن در سالن همایش رعد به فروش خواهد رسید.
شایان ذکر است سایت آرتیبیشن به نشانی: www.arthibition.net  برای سهولت علاقه‌مندان امکان بازدید، رزرو و خرید آنلاین آثار هنری عرضه شده در حراج را از ۲۳ بهمن ماه لغایت ۷ اسفندماه برقرار ساخته است.


مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد در شهرک غرب فاز ۲ خیابان هرمزان خیابان پیروزان جنوبی شماره ۷۴ واقع شده است. برای ثبت نام و شرکت در حراج با شماره تلفن ۸۸۳۷۱۱۰۰ تماس حاصل فرمایند.

دیدگاهتان را بنویسید