پان آرت

گروه فرهنگی هنری پان آرت با شعار ” پان آرت برای هنرمندان جوان ” ، مجموعه ای خصوصی است که در زمینه معرفی هنرمندان ، ارایه اخبار هنرهای تجسمی ، پادکست های هنری و ارایه مقالات در سایت و مجله دیجیتال ورق خور فعالیت میکند

panart_logo21

صنایع چرم دلیر

چرم دلیر با سابقه ی بیش از نیم قرن تجربه و پیشگام در فن آوری و ارتقاء چرم در صنعت چرم ایران یک از مهم ترین تولید کننده انواع چرمهای طبیعی گاوی و بزی, ورنی, میلینگ, سافتی در کشور است.

آرتیبیشن

“آرتیبیشن” با درک دغدغه امروز هنرمندان و در راستای حمایت از آنها در زمستان ۱۳۹۲ شروع به فعالیت نموده است. هدف اصلی ما رونق بخشیدن به بازار هنر و تشویق هنرمندان برای خلق آثار بهتر می‌باشد؛ “آرتیبیشن” امیدوار است تا بتواند خلا فرهنگی ایجاد شده در جامعه را با تلاش‌های خود و دیگر هنرمندان پر نماید.

photo_2015-10-18_07-07-42

پالت رنگ

سایت پالت رنگ به منظور پوشش اخبار و فراخوان های هنری در اربیهشت ۹۴ و همزمان با هفته گرافیک تاسیس شد. به مرور زمان و پیشرفت سایت به معرفی هنرمندان جوان و خلاق ایرانی پرداخت. پالت رنگ عضو هیچ گروه و نهاد دولتی و غیر دولتی نیست و فقط با همکاری چند تن از دوستاران هنر به کار خود ادامه میدهد. پالت رنگ شامل بخش های زیر در حیطه هنر میباشد: اخبار و فراخوان های هنری – معرفی هنرمندان ایرانی – معرفی آثار و نمایشگاه های هنری – معرفی کتاب و ….

پالت رنگ

کلیه حقوق متعلق به مجموعه هنرگردی می‌باشد. طراحی و پشتیبانی وب سایت از شاریوت

با ما در تماس باشید

برای ارتباط با هنرگردی از این بخش استفاده نمایید

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account