معرفی سه هنرمند از نمایشگاه گروهی رنگ و درنگ در نگارخانه لاله

نگارخانه لاله این هفته میزبان نمایشگاه گروهی با عنوان “رنگ و درنگ” است. در زیر سه نفر از این هنرمندان به انتخاب فاروق مظلومی معرفی می‌شوند:

سپیده حسینی راد

اثر سپیده حسینی راد

متولد ۱۳۶۴
کارشناسی صنایع دستی (تخصص نگارگری)
مدت ۴ سال است مشغول تصویرسازی کتاب کودک هستم.
اجرای پروژه های نقاشی دیواری درسطح شهر
شرکت در نمایشگاههای گروهی تصویرسازی و عیدانه در سالهای ۹۴ و ۹۵ و ۹۶و
نمایشگاه گروهی رنگ و درنگ حاصل زحمات استاد عزیزم جناب آقای پژمان رحیمی زاده است که با جمعی از دوستان برپا شده است.من در کل کارهای قوی دراین نمایشگاه را بیشتر از کارهای ضعیف میدادنم و از این نمایشگاه راضی هستم.بچه ها با دیدگاهها و رویکردها ک تکنیک های مختلف درنگی داشتند تا رنگ و طرح را روی کاغذ پیاده کنند و بخاطر همین در هر کار سبک و سیاق جدیدی نمایان است.
کار من با عنوان سکوت در نمایشگاه حال حاضر گالری لاله نمایان است و به نظرم خود طرح کاملا گویای سکوت میباشد.

 

سحر دانشی

اثر سحر دانشی

،سحر دانشى هستم. متولد تهران ، فارغ التحصیل مقطع کارشناسى از دانشکده هنر و معمارى تهران. پس از ٨ سال فعالیت در زمینه ى انیمیشن به نقاشى و تصویر سازى روی آوردم که نیمه ى خالی وجودم را از زیبایی زنگی پر می کند . طراحی و ایده این تابلو از داستانى به نام صندلى نوشته هدا حدادی نشات میگیرد. فضای داستان شاعرانه و با حال و هوایی رویاگونه و فراواقعی است .
من در حین به تصویر دراوردن موضوعات کارهایم ناخوداگاه در جلد شخصیت و فضا قرار میگیرم و فکر میکنم شادی ، غم ، ترس و هیجان درونم و احساسم را همراه هر ضرب قلم ثبت میکنم . این گونه است که می توانم با به اشتراک گذاشتن تجربیات مشترک به شیوه ای ار بیان هنری برسم تا با مخاطبم ارتباط برقرار کنم. در ضمن از استاد عزیزم پژمان رحیمى زاده بابت هر آنچه به من اموخت سپاسگزارم.

الهه جوانمرد

اثر الهه جوانمرد

متولد ۱/۵/۱۳۵۹
کارشناس گرافیک/ دانشکده هنر دانشگاه فردوسی مشهد
کارشناس ارشد گرافیک/ دانشکده هنر دانشگاه شاهد تهران
از سال ۱۳۷۹ مشغول به کار و شرکت در نمایشگاه‏های انفرادی و گروهی در زمینه طراح گرافیک، عکاسی و تصویرسازی.
عضو انجمن گرافیک و انجمن تصویرگران
آخرین نمایشگاه تصویرسازی رنگ و درنگ در گالری لاله (امرداد ۱۳۹۶)
آخرین نمایشگاه گرافیک سرو نقره‏ای خانه هنرمندان(آبان‏ماه ۱۳۹۴)
همکاری با انتشارات متعدد داخلی(چکه، شهر قلم، طوطی، هوپا، علمی فرهنگی و …) و خارجی( tiny owl لندن) در زمینه طراح گرافیک و تصویرگر
همکاری با مجله‏های متعدد داخلی به عنوان تصویرگر(شاهد کودک، قلک، رشد و …) و مجله پرنده آبی به عنوان مدیرهنری و طراح گرافیک
راه پیدا کردن اثر تصویرسازی از طرف دبیرخانه انجمن تصویرگران ایران در نمایشگاه بین ‏المللی پکن۲۰۱۷
و مدرس دانشگاه از سال ۱۳۸۷ تا هم‏اکنون
فکر میکنم نمایشگاه گروهی چالش برانگیز تر است. چون مدیوم و تفکر چند سویه میشه، در واقع به نوعی با تنوع و تجارب گوناگونی مواجه هستیم . حتی اگر موضوع منتخب، مشترک باشد. اما از یک طرفی هم این چندگانگی برای ذائقه ی مخاطب در یک بستر زمانی و مکانی خسته کننده تر است. در اینجا نمایشگاه انفرادی قابل تامل تر به نظر می رسد.
نمایشگاه گروهی برای راضی نگه داشتن هر سلیقه و هر مخاطب ضروری تر به نظر میرسد.
در مورد کارم هم خوشبختانه ادبیات در خدمت هنر هست و خودش رفت و روبش می کنه….

 

دیدگاهتان را بنویسید